Címlap Hírek Hírek Balla Antal Jobbágytelki Tájház - DVD-tár

Balla Antal Jobbágytelki Tájház - DVD-tár Nyomtatás
Írta: Stoller Antal
2009. június 21-én, vasárnap, 12 órakor ünnepélyes keretek megnyílik a Balla Antal Jobbágytelki Tájház. Az állandó kiállítás részeként, a külön erre a célra kialakított helyiségben, egy pohárka pálinka és némi harapnivaló mellett az érdeklődők megtekinthetik a Tájház DVD gyűjteményét is. A Jobbágytelkéről és a Jobbágytelki Együttesről készült archív felvételek digitális változatai a Vitézi Ének Alapítvány budapesti műhelyében készültek és készülnek folyamatosan.

A DVD-tár katalógusa hamarosan hozzáférhető lesz honlapunkon.

A felvételek jogvédettek, csak a helyszínen tekinthetők meg, de külön kérésre, kizárólag oktatási és kutatási célra az Egyesület, méltányos díj ellenében, másolatot készít egyes részletekből.